Agentura Pragokoncert přiváží dětem z Mohelnice a okolí pořad Michala Nesvadby „MICHALOVI MAZLÍČCI“.

" /> Michalovi mazlíčci - Mohelnické kulturní centrum - kino, akce, kultura

Mohelnické kulturní centrum Mohelnické kulturní centrum

Michalovi mazlíčci

Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

...Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti se prostřednictvím tohoto představení na chvilku zastaví i na klidném místě v pralese v Africe, ale pak už rychle zase zpátky do Michalova pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a spousta jeho vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět legrace, soutěže ale ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Datum zveřejnění: 4. 1. 2013

Jste zde: Mohelnické kulturní centrum  >  Články  >  Michalovi mazlíčci