Úvod / Dům kultury / 4TET

předprodej od 11. září

• 11. 12. 2017 19:00
    pondělí

Velký sál DK. Vstupné 590 Kč, 550 Kč.

Při koupi vstupenek lze uplatnit benefity (pouze v předprodeji, v den akce 30 min před začátkem už nelze).

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den představení půl hodiny před začátkem v pokladně).

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.

tenor David Uličník
baritone 1 Jiří Korn
baritone 2 Jiří Škorpík
bass Dušan Kollár

délka: 120 minut bez pauzy

Již více jak 12 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady vokální seskupení 4TET v sestavě Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v nové verzi programu.
Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá, neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.

4TET - Koncert, verze IV., měl premiéru na podzim 2015. Během koncertu se můžete těšit na brilantně aranžované známé melodie ve 4TETovském kabátu a skvělou podívanou. Scéna, kostýmy, projekce, elegance a specifický humor potěší diváky všech generací. Není koncert, jako koncert. Koncert 4TETu je opravdu něčím ojedinělým a určitě vás nadchne.