Úvod / Dům kultury / ÚSMĚVY ZDEŇKA TROŠKY s písničkami Simony Klímové

ÚSMĚVY ZDEŇKA TROŠKY s písničkami Simony Klímové

• 20. 3. 2018 19:00
    úterý

Předprodej vstupenek od 15. ledna.

Vstupné 290 Kč.

Ve večeru plném písniček Simony Klímové, vypráví známý český režisér Zdeněk Troška nejen o filmech (které všichni známe), ale i o jídle a pochutinách,
žrádle a dobrotách ve všech podobách, zároveň i o sportu, hubnutí a dietách, vlastně o tématu, který ani k jednomu z vystupujících nejde, také zde uslyšíte útržky z bujarého mládí.
Vtip, humor a nadsázka je motto celého večera.

Pořad je koncipován do dvou bloků o délce zhruba 60 minut s přestávkou, během které mají diváci možnost napsat na lístečky své dotazy směřované k oběma aktérům. Stejně tak si mohou zakoupit knihy a kuchařky pana Trošky nebo CD Simony.

Při koupi vstupenek lze uplatnit benefity (pouze v předprodeji, v den akce 30 min před začátkem už nelze).

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra).

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.