Úvod / Dům kultury / TOP STYL 2017

TOP STYL 2017

Módní přehlídka Luďka Hanáka a jeho hostů.

• 21. 4. 2017 19:30
    pátek

V kulturním domě se vstupenky neprodávají.

Vstupné: 170 Kč, 250 Kč, 290 Kč, vč. 21 % DPH. Vstupenky v předprodeji v prodejně - Třebovská 8, tel.: 583 431 883. Pořádá Dana Hanáková - Boutique Style Mohelnice.

Dámy a pánové 21. dubna Vás všechny zveme na 45. TOP STYL!!! Opět uvidíte kolekce našich modních návrhářů, Petr Kalouda, Martin Čapek, VERCHIA ATELIER Veronika Prochazkova, AlešBáry, Gábina Páralová - FASHION DESIGNER, Helena Bedrnova a Luděk Hanák-Fashion Designer. Dále se můžete těšit na Českou miss a moderátorku TV PRIMA Gabrielu Kratochvílovou Laškovou, Veronika Kašáková - official a další finalistky České miss!!! Večerem Vás bude provázet moderátor HONZA MUSIL!!! Budeme se těšit na všechny příznivce mody 21. dubna v Mohelnici!!!