Úvod / Dům kultury / MIROSLAV DONUTIL - CESTOU NECESTOU

předprodej od středy 15. listopadu

• 23. 1. 2018 19:00
    úterý

Populární herec, bavič, vypravěč a mimo jiné i zpěvák Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou.

Skvělé historky, nové příběhy a zážitky doprovázené písněmi nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách. Vtipné komentáře, které mají nadhled i osobitý humor a často se dotýkají Donutilových přátel či kolegů.

Použitá hudba je ze zpívaných titulů Miroslava Donutila: Balada pro banditu, Písničky z provázku a Ten báječnej mužskej svět.

Velký sál DK. Vstupné 370 a 340 Kč.

VYPRODÁNO

Při koupi vstupenek lze uplatnit benefity (pouze v předprodeji, v den akce 30 min před začátkem už nelze).

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den představení půl hodiny před začátkem v pokladně).

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.