Úvod / Galerie / OLGA HAVLOVÁ - FOTOGRAFIE

• 3. 3. 2020 16:00 - 5. 4. 2020
    úterý

• Galerie Lautner Mohelnice

Olga Havlová – fotografie. Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, Praha a Dětské     centrum,             Topolany – keramika.

Zveme Vás na výstavu a vernisáž fotografií významné ženy, manželky prezidenta Václava Havla,  paní Olgy Havlové. U příležitosti oslav 20. výročí založení VDV byla připravena výstava fotografií „Olga Havlová a Výbor dobré vůle“. Setkala se s velkým zájmem veřejnosti a již devátým rokem putuje po muzeích, knihovnách, zámcích a jiných výstavních prostorách České republiky i Slovenska. Výstavu připravil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové se záměrem připomenout veřejnosti zakladatelku organizace. Třiatřicet fotografií umístěných na 26 plakátech pořídili známí fotografové Ondřej Němec, Bohdan Holomíček, Přemysl Fialka, Gabriela Čapková, Zdeněk Chrapek a další. Výstavu doplní keramika Dětského centra v Topolanech, který s nadací spolupracuje.

Pozor !!!Vernisáž výstavy 5.3. 2020 v 16 hod. Výstava od 3.3. do 5.4. 2020.