Úvod / Dům kultury / VČELÍ MEDVÍDCI - OD JARA DO ZIMY

VČELÍ MEDVÍDCI - OD JARA DO ZIMY

Divadelní představení pro MŠ a ZŠ.

• 22. 5. 2012 10:00
    úterý

Velký sál Domu kultury. Vstupné: 30 Kč.

Divadlo Věž, Brno.

Jak již název druhého dílu napovídá, Brumda s Čmeldou v hmyzí říši postupně prožijí všechna roční období.

Těšit se můžete na novou dávku napínavých i legračních dobrodružství. Ať už to bude seznámení s Beruškou, Roháčkem či smradlavým Chrobákem, vždycky se bude na co dívat. Čeká vás také velká spousta známých písniček

a zcela nových melodií z dílny skladatele Petra Skoumala. Navíc děti v představení uslyší i babičku Janu z kouzelné školky, která namluvila roli maminky i babičky. Hlas herečky Jany Hlaváčové tak celému příběhu dal krásný poetický nádech. Představení trvá hodinu a je vhodné opravdu pro všechny, takže na nic nečekejte a přijďte se i vy podívat tam, kde v noci jasně svítí světlušky.