Úvod / Dům kultury / ZDRAVÍČKO - PAVEL NOVÁK

ZDRAVÍČKO - PAVEL NOVÁK

Pořad zaměřený na zdraví a správné životní návyky.

• 13. 9. 2012 10:00
    čtvrtek

Zdůrazňuje důležitou roli sportu v životě člověka. Je také malým putováním po světě a říší zvířat. Děti se dovědí o zásadách zdravého životního stylu a zdravé výživy. Zopakují si některé dětské říkanky. Vědomostně se tento výchovný pořad zaměřuje také na svět zvířat a putování za nimi po různých koutech světa. Zavítají do Indie, Itálie, Japonska. Naučí se tančit tanec Hulahu.

Pořad je opět proložen příběhy a vyprávěními a je bohatě kostýmován. Procvičují se rytmické a melodické dovednosti dětí, které jsou neustále zapojovány do průběhu koncertu. Je sestaven z 10 písniček Pavla Nováka a trvá cca 50 minut. Tento výchovný pořad vyšel na CD Budeme si zpívat 1+2 a je součástí kompilace 4CD Pavel Novák dětem.

Pro MŠ a I. st. ZŠ. www.pavelnovak.cz

Vstupné: 40 Kč