Úvod / Dům kultury / PÍSKOMIL SE VRACÍ

Koncert pro MŠ a ZŠ.

• 12. 5. 2015 10:00
    úterý

Dovádivá koncertní show. Vstupné 40 Kč.

Kapela Pískomil se vrací patří k jedné z mála profesionálních kapel, která se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě. Koncert s původním repertoárem se nese v duchu energického holk' n' kluk' n' rollu, což je nový hudební styl pro mladé, malé i nejmenší.

Tato velmi současná a progresivní muzika prezentovaná ostřílenými a zkušenými hudebníky si za krátkou dobu existence získala řadu fanoušků. Jejich písničky hraje například Český rozhlas a klipy můžete vidět v České televizi.

Pro školy Pískomil připravil speciální hudební program, který se vymyká běžným školním koncertům, a můžete si být jisti, že jejich koncert bude pro děti nezapomenutelný zážitek. Vtipné a originální texty, pohybová show, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělá práce s dětským publikem...to vše je Pískomil.

Členové této kapely se dříve podíleli na repertoáru i živých koncertech projektu Kašpárek v rohlíku.

Vhodné pro děti od 2 do 11 let. Délka koncertu je 60 minut.

www.piskomilsevraci.cz