Úvod / Dům kultury / HVĚZDY, JAK JE NEZNÁTE

HVĚZDY, JAK JE NEZNÁTE

JAN KRAUS A MATĚJ RUPPERT, předprodej od 21.9.

• 12. 11. 2015 19:00
    čtvrtek

Předprodej od 21.9.2015. Velký sál DK.

Vstupné: 330 Kč (1.-10.ř.), 300 Kč (11.-20.ř.) a 280 Kč (balkon)

Jan Kraus je český herec, publicista, dramatik, režisér a především známý moderátor populárního pořadu “SHOW JANA KRAUSE” a „UVOLNĚTE SE, PROSÍM”. Tato současná moderátorská špička v talkshow míří do Mohelnice. Na pódiu uvidíte kromě tohoto skvělého glosátora každodenního života, také známé tváře a to zpěváka kapely Monkey Bussines, příležitostného herce a komika Matěje Rupperta a DJ Václava D. Kosíka! Základ zábavného večera budou tvořit historky hostů, písničky v podání Matěje Rupperta a odpovědi na otázky posluchačů v sále.

PODMÍNKY REZERVACE: Rezervace vstupenek trvá 7 dní (včetně soboty a neděle). Do té doby je nutné vstupenky vyzvednout. Důvodem je velké množství propadlých - nevyzvednutých rezervací. Dáváme tímto možnost zakoupení vstupenek i pro ostatní zájemce. Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení, jinak nemůžeme garantovat záruku místa. Vstupenky si můžete zarezervovat i telefonicky - 583 430 915. Zakoupené vstupenky nevracíme.

Při koupi vstupenek lze uplatnit benefity.

Dále Sodexho Pass:

• Dárkový pass