Úvod / Dům kultury / VELKÁ ZEBRA

VELKÁ ZEBRA

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHAJUJEME 6. 6. 2022.

• 11. 10. 2022 19:00
    úterý

Vstupné 450 a 420 Kč. Lze využít Benefit Plus.

Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)

Hrají: Christian: Ondřej Vetchý, Sidonie: Kaira K. Hrachovcová, Maurice: Jaromír Dulava, Sabine: Dana Černá, Gisele: Martina Hudečková, Plisson: Zdeněk Vencl/ Jiří Štrébl.

Divadlo Palace Praha.