Úvod / Dům kultury / KATAPULT - Nostalgia Tour 2024

KATAPULT - Nostalgia Tour 2024

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHAJUJEME 20. 11. 2023.

• 7. 3. 2024 19:00
    čtvrtek

• Mohelnické kulturní a sportovní centrum

TURNÉ NOSTALGIA PRODLOUŽENO - BŘEZEN 2024

Bylo, nebylo, čas běžel jako splašená koza a najednou – Bum Bác! Psal se rok 2023. Seběhlo se to jako na potvoru – Olda Říha – mozek, srdce a duše Katapultu slavil 75. narozky a 60 let na scéně. (1963- 2023). A tak se s tím Olda nepáral a Katapult připravil výroční turné Nostalgia. Udělal si navíc náramnou radost a ještě před turné vyšlo novinkové album Nostalgia. Dva bouráci: Vašek Zima /bicí/ a Bigman Kódl /basa + zpěv/, kteří album s Oldou nahrávali, s ním vyjeli i na koncertní turné. Nová etapa pro Katapult byla a je tady stále. A to se vším všudy.

Pro velký zájem fanoušků  i pořadatelů je turné prodlouženo o 7 koncertů v březnu 2024. Můžete se těšit!

Vstupné 580 Kč. Lze využít Benefit Plus.

Velký sál DK. Koncert na stání.

Při platbě převodem na účet prosím uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno a název představení.

Vstupenky uhrazené bankovním převodem si vyzvedněte v pokladně Infocentra (možno i v den akce půl hodiny před začátkem v pokladně Infocentra). Infocentrum otevřeno pondělí - pátek 8.00 - 12.00 h, 12.30 - 16.30 h.

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že rezervace vstupenek PLATÍ POUZE 1 TÝDEN. Pak propadá a místa jsou uvolněna do prodeje. 7 dní a méně před akcí už nelze vstupenky rezervovat.